- Sobota
11. 5. - Neděle
12. 5. - Pondělí
13. 5. - Úterý
14. 5. - Středa
15. 5. - Čtvrtek
16. 5. - Pátek
17. 5. - Sobota
18. 5. - Neděle
19. 5. - Pondělí
20. 5. - Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5.
Středa 10.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Branky, body, vteřiny
00:15Fotbal: Španělsko - Česko
00:30Fotbal: Magazín EURO 2024
02:15Branky, body, vteřiny
02:45Hokej: Česko - Švýcarsko
03:00Fotbal: Liga mistrů UEFA
05:00Cyklotoulky
05:30Branky, body, vteřiny
05:45Fotbal: Španělsko - Česko
06:00BBV po 25 letech
07:45Panorama
08:00Hokej: Česko - Švýcarsko
08:35Fotbal: Magazín EURO 2024
10:35Fotbal: Liga mistrů UEFA
11:05Archiv D: Kamarád ze skal
11:40Panorama
12:05Sportovní zprávy
12:25Sokolský zpravodaj
12:55Touchdown
13:05Cyklotoulky
13:20Studio Time Out
13:30Hokej: Česko - Švýcarsko
14:35Volejbalový magazín
16:30Volejbal: VK Jihostroj České Budějovice - Kladno volejbal cz
16:50Fotbal: Liga mistrů UEFA
19:20Motorismus: Svět motorů
19:55Golf: Masters
21:00Fotbal: Liga mistrů UEFA
23:05Fotbal: TCL V Repre
23:40Branky, body, vteřiny
00:40Volejbal: VK Jihostroj České Budějovice - Kladno volejbal cz
00:55Branky, body, vteřiny
03:20Motorismus: Svět motorů
03:35Fotbal: Magazín EURO 2024
04:40NHL: Boston Bruins - Carolina Hurricanes
01:05NHL: Anaheim Ducks - Los Angeles Kings
04:05Sportovní noviny
07:00Florbal: Storvreta IBK - Växjö IBK
07:05Magazín Muaythai (1)
08:45NHL: Boston Bruins - Carolina Hurricanes
09:15Ranní sportovní noviny
11:00NHL: Anaheim Ducks - Los Angeles Kings
11:05Polední sportovní noviny
13:00Global Champions League 2024 - Miami Beach
13:05Ligue 1 Highlights (28)
15:20NHL: Boston Bruins - Carolina Hurricanes
16:25NHL News
18:10Florbal: Pixbo IBK - IBF Falun
18:25Spade poker show 2024 (4)
20:30Basketbal: Promitheas Patras - Unicaja
21:00Sportovní noviny
23:00NHL News
23:05NHL: Anaheim Ducks - Los Angeles Kings
23:20Házená: Bergischer HC - ThSV Eisenach
01:00NHL: Edmonton Oilers - Vegas Golden Knights
02:35Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)
00:30Spade poker show 2024 (4)
01:00NBA: Milwaukee Bucks - Boston Celtics
01:35Florbal: Storvreta IBK - Växjö IBK
04:05Fotbal: RC Lens - Le Havre AC
07:00Basketbal: Promitheas Patras - Unicaja
08:451:1 Sport Show (62)
10:30NBA: Milwaukee Bucks - Boston Celtics
11:00Fotbal: Stade Reims - OGC Nice
13:00NHL: Anaheim Ducks - Los Angeles Kings
14:45České taekwondo ITF (1)
16:30Fotbal: Stade Brestois - FC Metz
16:45Basketbal: Peristeri bwin - Telekom Basket Bonn
18:25NHL: Boston Bruins - Carolina Hurricanes
20:30NBA: Milwaukee Bucks - Boston Celtics
22:30NBA Triple (5)
00:30Magazín Muaythai (1)
01:00NBA: Miami Heat - Dallas Mavericks
01:35Florbal: Pixbo IBK - IBF Falun
04:05Bundesliga Highlights (28)
00:15Fotbal: Borussia Dortmund - VfB Stuttgart
01:15Arsenal FC - Bayern Mnichov
07:00Liga mistrů UEFA Highlights
08:45Fotbal: TSG Hoffenheim - FC Augsburg
09:15Fotbal: VfL Wolfsburg - Borussia Mönchengladbach
11:15Bundesliga Highlights (28)
13:00Fotbal: Bundesliga special (18)
14:00Fotbal: Cagliari Calcio - Atalanta Bergamo
14:30Fotbal: Juventus FC - ACF Fiorentina
16:30Made In Italy - Nikola Milenković
18:30LaLiga Chronicles (29)
18:45LaLiga Talking Football (7)
19:15LaLiga World (36)
19:45Paris Saint - Germain - FC Barcelona
20:15Liga mistrů UEFA Highlights
23:15Liga mistrů UEFA Highlights
23:45Fotbal: US Salernitana 1919 - US Sassuolo
00:15Serie A Full Impact (31)
02:15LaLiga World (35)
00:00LaLiga Talking Football (7)
00:30LaLiga Chronicles (29)
01:00Fotbal: Granada CF - Valencia CF
01:30Fotbal: US Salernitana 1919 - US Sassuolo
07:00Fotbal: Eintracht Frankfurt - Werder Brémy
08:45LaLiga Talking Football (7)
10:45Fotbal: AS Řím - SS Lazio
11:15Arsenal FC - Bayern Mnichov
13:00Liga mistrů UEFA Highlights
14:45Fotbal: Union Berlín - Bayer Leverkusen
15:15Fotbal: Bundesliga special (18)
17:15Made In Italy - Abdoulrahmane Harroui
17:45Fotbal: Frosinone Calcio - Bologna FC
18:00Serie A Full Impact (31)
20:00Atlético Madrid - Borussia Dortmund
20:30Fotbal: Tiki - Taka (238)
23:15Fotbal: 1. FC Heidenheim - Bayern Mnichov
00:45LaLiga World (35)
02:45Ragby: Union Bordeaux Bégles - Saracens
00:00Basketbal: MHP Riesen - UCAM Murcia
09:00Rychlá kola (4)
10:45Ragby: Leinster Rugby - Leicester Tigers
11:00Ragby: Northampton Saints - Munster Rugby
13:00Racing magazine (1)
15:00Off-road Maraton (1)
15:30Házená: Frisch Auf! Göppingen - Füchse Berlin
16:00Basketbal: Tofas Bursa - Lenovo Tenerife
17:55Házená: MT Melsungen - SG Flensburg - Handewitt
20:00Fotbal: Paris Saint - Germain - Clermont Foot
21:30LaLiga 2 Highlights (34)
23:30Safari Rallye Keňa
00:30UFC Fight Night: Allen vs. Curtis 2
09:00Snooker tour championship 2024
11:00Snooker tour championship 2024
13:00LaLiga 2 Highlights (34)
16:00Fotbal: Racing Santander - AD Alcorcón
17:00Jiří Procházka - návrat ke kořenům
19:00Jiří Procházka - UFC 300
19:30UFC 300 Countdown: Pereira vs. Hill
20:00World Endurance Championship - 1812 km Losail
21:00Bundesliga - konferenční přenos
21:55Off-road Maraton (1)
23:40Rychlá kola (4)
00:10Rentor Rally magazín 2024 (3)
00:25MLB: Cleveland Guardians - Chicago White Sox
00:00Sportovní infoservis
03:00ELH: HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec
09:00Tiki - Taka - 238
11:30Puma eFootball - 4. kolo
13:00FL: MFK Karviná - FC Viktoria Plzeň
15:00FL: AC Sparta Praha - FK Mladá Boleslav
17:00Bomby na ledu (26)
20:00Footcast Preview (9)
21:00ONE Friday Fights 58: Superbon vs. Grigorian
21:30Není sever jako sever
23:30MLB: Boston Red Sox - Baltimore Orioles
01:00Sportovní infoservis
04:00FL: FK Pardubice - SK Dynamo České Budějovice - Streaming
00:30Sportovní infoservis
01:30FL: FC Zlín - SK Sigma Olomouc - Streaming
09:00FL: FK Pardubice - SK Dynamo České Budějovice - Streaming
11:00FL: FK Jablonec - FC Baník Ostrava
13:00FL: FK Teplice - FC Hradec Králové - Streaming
16:00FL: MFK Karviná - FC Viktoria Plzeň
18:00FL: AC Sparta Praha - FK Mladá Boleslav
20:00FL: FC Slovan Liberec - 1. FC Slovácko - Streaming
22:00FL: FC Zlín - SK Sigma Olomouc - Streaming
00:00Sportovní infoservis
02:00Ženská Super League
07:00Bundesliga
08:55SPFL - Highlights
10:50EFL Highlights
11:05Championship
11:35Serie A
13:30SPFL - Highlights
15:25EFL Highlights
15:40EFL Trophy
16:10Championship
18:05Ze světa Bundesligy
20:00Ze světa Bundesligy
20:15Ze světa Bundesligy
20:30Analýza S. Maceka (20)
20:45Premiership
20:55Championship
23:00Oktagon - Výzva V. (8)
09:00Týden v motorsportu (14)
10:00Magazín Champions League (24)
10:30ATP250: Grand Prix Hassan II - 1. semifinále
11:00ATP250: Grand Prix Hassan II - 2. semifinále
13:00EL: Fenerbahce Istanbul - Anadolu Efes Istanbul
15:00LM: Real Madrid - Manchester City
17:00Way Of Warrior 12
20:00UEFA Champions League - sestřihy
23:15Sportovní infoservis
23:45Surfing
00:30Cyklistika
01:30Cyklistika
03:00Motokros
04:00Motokros
04:30Motokros
05:15Motokros
05:45Atletika
06:30Cyklistika
08:30Lezení
09:30Atletika
11:00Cyklistika
13:00Cyklistika
13:45Cyklistika
15:45Lezení
17:30Olympijské hry
19:00Triatlon
20:00Cyklistika
20:30Cyklistika
21:30Lezení
23:00Curling
00:30Cyklistika
01:30Cyklistika
03:00Power of Sport
04:00Olympijské hry
04:30Snooker
00:00Olympijské hry
02:00Olympijské hry
03:00Cyklistika
04:00Snooker
05:00Olympijské hry
07:30Olympijské hry
08:30Cyklistika
09:30Cyklistika
10:30Triatlon
12:00Powerboat
12:30Lezení
13:00Lezení
15:30Olympijské hry
16:00Olympijské hry
16:30Zápas
17:00Snooker
18:00Cyklistika
19:00Cyklistika
20:00Golf
20:30Lezení
21:00Cyklistika
23:00Snooker
00:00Olympijské hry
02:00Olympijské hry
03:00Cyklistika
04:00Box: Ali - Frazer III, 1975
01:30Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen
03:00Lední hokej: Tipos Extraliga
03:15Televizní nákupy
06:00Lední hokej: Národní liga
07:30Televizní nákupy
10:00Fotbal: Al Khaleej - Al Hilal
11:00Fotbal: Damak - Al Nassr
13:15SuperEnduro
15:30MVP
18:00Poker
18:45Zlaté okamžiky
19:45Lední hokej: Národní liga
20:00Box: Alig King of the World
22:30Fotbal: Athletic Bilbao - Mallorca
00:00Box: Ali - Miteff 1961
02:15Superenduro, sestřih Velké ceny-#-\nMaďarska
02:45Tenis
03:15MVP
01:45Poker
02:30Lední hokej: Národní liga
03:30Box: TOP 25 KO 3/1
06:00Box: TOP 25 KO 3/2
07:30Televizní nákupy
09:00Tenis, WTA 250, sestřih, Bogota
10:00Fotbal, Saudi Pro League, magazín
10:30Superenduro, sestřih Velké ceny-#-\nMaďarska
11:00Box: Ali - Miteff 1961
11:30Televizní nákupy
12:00Tenis
13:00Tenis
15:00Tenis
17:00Fotbal, Saudi Pro League, magazín
19:00Lední hokej: SHL
19:30Poker
22:00Lední hokej: Národní liga
23:00Box: Robeisy Ramírez - Rafael Espinoza
01:30Box: Alig King of the World
04:15Topspeed
00:00Nočné vysielanie
01:00Topspeed
06:30Športové sekundy
07:00Výběrová auta
07:10Motoring
07:35Autožurnál
08:00Motoring
09:30IWF World Cup 2024 - ženy nad 87 kg
11:00Švihák testuje
13:15MM Automotive
13:30IWF World Cup 2024 - muži 109 kg
14:00Motoring
16:00Autožurnál
16:30Topspeed
17:15Profíci na konské sily - Špeciál Barcelona
18:00Výběrová auta
18:45Motoring
19:15MM Automotive
19:45Autožurnál
20:30Motoring
21:30Švihák testuje
22:00Topspeed
22:15DominicCars
22:45MM Automotive
23:15Výběrová auta
23:30Topspeed
00:00Nočné vysielanie
01:00Nočné vysielanie
00:00MM Automotive
08:00Výberové autá
08:30DominicCars
09:00Naša Garáž
09:30Profíci na konské sily - Luxusné SUV
10:00Záchrancovia klasických aut
10:45Vytuningované jazdy Fínsko
11:30Švihák testuje
12:00Autožurnál
12:30MM Automotive
13:30Nesmrteľní - Durant
14:15MM Automotive
14:45Výberové autá
15:15Autožurnál
15:45FC Porto - Vitória SC
16:30DominicCars
18:30Topspeed
19:00Feyenoord - AFC Ajax
20:00Topspeed
22:00Autožurnál
22:30EFC 85
23:00Nočné vysielanie
00:00Fantasy Factory III (3)
00:00Fantasy Factory III (4)
00:30Extreme Fighting Championship (42)
01:00X Games - Norway (4)
02:00Strongman Champions League (6)
03:00Liquid Edge (107)
04:00Blue World V (8)
05:00Blue World V (9)
05:30Boondock Nation (11)
06:00Boondock Nation (12)
06:30Fighting Fit II (8)
07:00Fantasy Factory VI (1)
08:00Fantasy Factory VI (2)
08:30X Games - Norway (5)
09:00Nomads Seeking Adventure (5)
10:00Nomads Seeking Adventure (6)
10:30Sports Adventure IV (1)
11:00Sports Adventure IV (2)
11:30Action Sports World III (7)
12:00Pro Bull Riders (6)
13:00Pro Bull Riders (7)
14:00Pro Bull Riders (8)
15:00Pro Bull Riders (9)
16:00Pro Bull Riders (10)
17:00Boondock Nation (11)
18:00Boondock Nation (12)
18:30X Games - Norway (5)
19:00Extreme Fighting Championship (43)
20:00Facing Waves III (1)
21:00Facing Waves III (2)
21:30Strongman Champions League (1)
22:00Boondock Nation (11)
23:00Boondock Nation (12)
23:30Fantasy Factory III (5)
00:00Fantasy Factory III (6)
00:30Extreme Fighting Championship (43)
01:00X Games - Norway (5)
02:00Strongman Champions League (7)
03:00Liquid Edge (108)
04:00Noční program
00:00Hero Indian Open
09:00LIV Miami
14:00T-Mobile Match Play presented by MGM Rewards
19:00Top Tips
21:30highlights z turnaje LIV Golf
22:00DP World Tour Weekly
23:00The Golf Fix
23:30Noční program
00:00Nascar - na plný plyn (48)
00:15Blochovy rozbory (49)
00:45Přednost v jízdě: Hyundai Ioniq 6 (50)
01:30Milujeme auta (51)
01:45Příběhy z veteránské rallye (52)
02:15100 mil: Jižní Austrálie (53)
03:00Zprávy (54)
03:45Rychlé kolo: 2.0 Automotive BMW 128Ti (55)
03:50Rychlé kolo: BMW E46 M3 CSL (56)
04:15Rychlé kolo: Polestar 2 (57)
04:45Zprávy (58)
05:10Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (1)
05:15Test automobilu: BMW M340i Touring (2)
05:35Přednost v jízdě: Abt XGT (3)
05:40Zprávy (4)
05:55Sedm nejrychlejších (5)
06:00Blochovy rozbory (6)
06:15Poklady v garáži (7)
06:50Milníky automobilismu (8)
07:15Zpětný chod: Opel Manta A (9)
07:45Přednost v jízdě: Audi 6 (10)
08:00Rychlé kolo: Hyundai Kona N (11)
08:15Christian Menzel a jeho hosté (12)
08:45Nascar - na plný plyn (13)
09:15Blochovy rozbory (14)
09:45Přednost v jízdě: Hyundai Ioniq 6 (15)
10:30Milujeme auta (16)
10:45Příběhy z veteránské rallye (17)
11:10100 mil: Jižní Austrálie (18)
12:00Rychlé kolo: 2.0 Automotive BMW 128Ti (19)
12:45Rychlé kolo: BMW E46 M3 CSL (20)
13:15Rychlé kolo: Polestar 2 (21)
13:45Zprávy (22)
14:10Moove - mobilita zítřka (23)
14:15Přednost v jízdě: Citroen e-C4 X (24)
14:45Test automobilu: Renault Captur TCe 155 Intens (25)
15:00Blochovy rozbory (26)
15:05Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (27)
15:50Test automobilu: BMW M340i Touring (28)
16:10Přednost v jízdě: Abt XGT (29)
16:15Zprávy (30)
16:30Sedm nejrychlejších (31)
16:35Garáž 21 (32)
16:50Poklady v garáži (33)
17:15Milníky automobilismu (34)
17:45Zpětný chod: Opel Manta A (35)
18:15Přednost v jízdě: Audi 6 (36)
18:30Rychlé kolo: Hyundai Kona N (37)
18:45Christian Menzel a jeho hosté (38)
19:15Nascar - na plný plyn (39)
19:45Blochovy rozbory (40)
20:15Testovací tým: VW Tiguan vs. Kia Sportage (41)
20:55Milujeme auta (42)
21:20Příběhy z veteránské rallye (43)
21:45100 mil: Jižní Austrálie (44)
22:30Rychlé kolo: 2.0 Automotive BMW 128Ti (45)
23:15Zprávy (46)
23:40Rychlé kolo: BMW E46 M3 CSL (47)
23:45Rychlé kolo: Polestar 2 (48)
00:15Moove - mobilita zítřka (49)
00:40Přednost v jízdě: Citroen e-C4 X (50)
01:10Test automobilu: Renault Captur TCe 155 Intens (51)
01:25Blochovy rozbory (52)
01:30Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (53)
02:15Test automobilu: BMW M340i Touring (54)
02:35Přednost v jízdě: Abt XGT (55)
02:40Sedm nejrychlejších (56)
02:55Garáž 21 (57)
03:10Zprávy (58)
03:40Poklady v garáži (59)
03:45Milníky automobilismu (60)
04:15Zpětný chod: Opel Manta A (61)
04:45Hip Show S5 EP12
02:35Hip Show S5 EP11
03:00ECE 9 Enfusion Xtreme Standup, Alkmaar, Netherlands 05.03.2023
03:25Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
06:00King Of Kings Mma Bushido 19.06.2022
06:10World Grand Prix Fight TNA, finals, TATNEFT CUP, Tatneft Arena, Kazan, Russia, 15.12.2019
08:50Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
11:25Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
11:40Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
11:55Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
12:05Colosseum Tournament, Romania 30.06.2023
12:15Thai Battle Championships, Slubice, Poland, 28.10.2017
15:45Fightbox King Of Kings Heroes Series Nicosia, Cyprus 02.07.2022
19:00King Of Kings Grand Prix 02.07.2022
20:35KPW Arena 23, 12.12.2023
22:30FCR MMA 19, 24.02.2023
00:10UK Wrestling Showdown - S01, EP.06
03:10UK Wrestling Showdown - S01, EP.07
03:40UK Wrestling Showdown - S01, EP.08
04:10Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
04:45Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
04:55Boks
02:00Boks
03:55Zakończenie dnia
05:25Sportowy Wieczór
05:35RETRO TVP SPORT
06:15Strongman
08:20Piłka nożna
09:15Piłka nożna
11:25Hokej na lodzie
13:10Piłka nożna
15:20Pełnosprawni
17:30Hokej na lodzie
18:05Hokej na lodzie
18:25Żużel
21:10Sportowy Wieczór
23:05Legendy KSW
23:50Boks
02:05Boks
04:15Bundesligová klasika: Finále sezony 1995/1996
00:15Sport ve videoklipech (6)
01:00Sport ve videoklipech (6)
01:30Sport ve videoklipech (5)
02:00Sport ve videoklipech (13)
02:30Sport ve videoklipech (9)
02:45Sport ve videoklipech (7)
03:00Sport ve videoklipech (4)
03:30Sport ve videoklipech (3)
04:00Sport ve videoklipech (9)
04:30Sport ve videoklipech (1)
05:00Sport ve videoklipech (21)
05:30Teleshopping
06:00Teleshopping
07:00Teleshopping
08:00Teleshopping
09:00Teleshopping
10:00Teleshopping
10:30Teleshopping
11:00Teleshopping
11:30Teleshopping
12:00Teleshopping
13:00Teleshopping
14:00Teleshopping
14:30Teleshopping
15:30Lovci skladovacích jednotek (73)
16:00Mistři zastavárny (229)
16:30Mistři zastavárny (230)
17:00Mistři zastavárny (231)
17:30Mistři zastavárny (232)
18:00Hledači pokladů (106)
18:30Sportovní zprávy
19:30Profíci přes auta (73)
20:15Profíci přes auta (74)
21:15Profíci přes auta (75)
22:15Magazín Triebwerk s Timem Schrickem (11)
23:15Magazín Triebwerk s Timem Schrickem (12)
23:45Vídeňští profíci přes auta - nové tváře, nové město, stejné zadání (5)
00:15Erotický film: Cursed
01:00Sport ve videoklipech (17)
02:55Sport ve videoklipech (8)
03:00Sport ve videoklipech (5)
03:30Sport ve videoklipech (4)
04:00Sport ve videoklipech (10)
04:30